Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Karwie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka siedliskowa uzbrojona Karwie

Karwie,warmińsko-mazurskie

2 390 000 zł20 000 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa posiadłość nad Jeziorem Podkarwiec Karwie Powierzchnia działki: 2 ha Linia brzegowa: ok. 120 m Cena: 2 390 000 zł nr. działki 205/2 obręb 0008 gm. Mrągowo Rodzaj w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karwie

Karwie,warmińsko-mazurskie

2 390 000 zł245 m² 9 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 557 m²

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży unikalnej posesji o powierzchni 2,16 ha (21 557 m ) w miejscowości Karwie pod Mrągowem, ze 120 metrową linią brzegową kameralnego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Rybical

Rybical(Karwie + 20 km)

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Nowa atrakcyjna cena na sezon letni Sprzedam kompleks 4 domów rekreacyjnych całorocznych murowanych na Mazurach Rybical 135, gm. Ryn z pięknym widokiem na jezioro Ryńskie Szlak Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stary Rynek

Złocieniec(Karwie + 22 km)

150 000 zł52,07 m² 2 880,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Złocieńcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wierzbowo

Wierzbowo(Karwie + 5 km)

79 000 zł1 975 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wierzbowo to malownicza miejscowość położona w gminie Mrągowo, w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to typowa wieś, która zyskuje na uroku dzięki swojej bliskości do natury.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tałty

Tałty(Karwie + 20 km)

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 672 m²

Na sprzedaż klimatyczny, całoroczny dom położony w miejscowości Tałty, tuż przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość o powierzchni 250 m , na działce 1672 m , to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wierzbowo

Wierzbowo(Karwie + 5 km)

199 000 zł16 752 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż niezwykłej działki o powierzchni 16 752 m , położonej w urokliwej wiosce Wierzbowo w województwie Warmińsko-Mazurskim, w powiecie mrągowskim. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mrągowo

Mrągowo(Karwie + 5 km)

388 900 zł2 881 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek położonych we wsi Marcinkowo, ok. 3 km od centrum Mrągowa i 1,5 km od centrum handlowego. To miejsce dla kogoś kto szuka ciszy.